| MyNameIsBenY a întrebat:

Cum se rod unghiile dau fund! happy

4 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Păstrează-ţi fundul.

| Axys a răspuns:

Astae un tic pe sistem nervos... ma bine sa nu iti doresti pentru ca eu cunoscpersoane are rod des! si vor sa scape de prosti asta, iar tuiti doresti? pffnasolinsemna ca gandesti din ce in ce mai negativ

| GangsterQuinn a răspuns:

Cred ca, cu gura ( cu dintii ) rolling on the floor)

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Unghiile se rod cu dintii din fata, cel mai usor iti va fi la unghia mare.Si am si eu un fund asa ca nu imi trebuie.
Lasand ironia de-o parte :daca catelul tau se plimba pe pavaje beton sau daca mai face din cand in cand gropi se tocesc de la sine, daca nu trebuie dus la vet. sa i le taie sau o poti face chiar tu (dar prima oara trebuie sa mergi la vet pentru a vedea cum se face)Are acea "vena" care nu se vede prea usor mai ales la gheare inchise la culoare.