| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterg la fund proastele alea cu unghiile uriase?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reusesc ele intr-o anumita masura

| Andreeush a răspuns:

Cu unghiile laughing

| Sofer a răspuns:

Apucand cu un mare talent hartia cu 3 degete si gata au reusit.

| alina2k18 a răspuns:

Le-ai dat tu bani sa-si puna unghiile?
Si ''desteptule'', tu cu unghiile te stergi? laughing Noi restul folosim hartia igienicawinking
Si esti asa limitat de ramai doar cu stersu dupa ce te...winking NU TE SPELI DUPA?
laughing

| Andrei1609 a răspuns (pentru alina2k18):

Și mall ce faci, duș la cur?

| alina2k18 a răspuns (pentru Andrei1609):

Nu ma apuca de 10ori pe ziwinking
Am un tranzit f bun.

| Andrei1609 a răspuns (pentru alina2k18):

Alina mă bucur pentru tine?

| Goete a răspuns:

Cred ca le lunge in fund unul de pe aici care zicea ca e mai igienic asta decat un sarut...

| ywar a răspuns:

Te speli cu jetul de la hidrant. 2, 5 bari presiune, adica 25 metri coloana de apa. Crezi ca le curata?

Răspuns utilizator avertizat
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu se sterg.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ce grija interesanta. Oare alta n-ai?

| Vikaa a răspuns:

Ce te *** pe tine grija de alea cu unghii mari, cu talent se sterg!
Trebuia sa postezi la categoria Conversatii.

| christine99 a răspuns:

Si eu m-am intrebat de multe ori laughing cine s-a sifonat nu-si da seama de penibilitatea acelor pitipoance cu unghii false ca de vrajitoare din padure.

| SupMates a răspuns:

De aia astea merg de obicei cate 3 la baie, se ling una pe alta cand termina?

| BravoJohn69 a răspuns:

Cu unghia

| raducul122222 a răspuns:

Posibil se sterg cu unghiile