| Cracaaaaaaaaaaaan a întrebat:

Barbatii se sterg cu unghiile la fund sau de ce intreaba mereu cum se sterg femeile cu unghii mari? Ei isi infig unghiile asa in fund? Nu pun hartia in palma si pe buricul degetelor?

29 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pana si pe dilia de cocina o clonati? Daca vede aia...sa o luati la fuga.

| Cracaaaaaaaaaaaan explică (pentru Drimmero):

Tot somer?

| Drimmero a răspuns (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Morcovelo, tu esti?

| Drimmero a răspuns:

Schimba-ti nick-ul ca o faci de rusine pe aia.

| Mosotti a răspuns:

Intrebarea cum se sterg femeile la fund care au unghii mari e foarte buna, pentru ca e incomod sa ti hartia in mana daca ai unghii mari si sa te stergi, insa ele se sterg in alt fel, fac hartia bila adica ca o gramada si cu aia se sterg, adica sa nu ajunga unghiile la fund sa incomodeze.

Daca face cum zici tu, unghiile alea incurca rau.

| Cracaaaaaaaaaaaan explică (pentru Mosotti):

Nu e
Ar trebui sa-ti pui unghii inainte sa iti faci pareri

| Mosotti a răspuns (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Pai si daca nu e nici cum zic eu, cum se sterge daca are unghii mari? Poate cu o perie ceva.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca intreaba pe buna dreptate la ce gheare isi pun in ultimul timp unele femei.

| Fatamuntilor a răspuns:

Te cunosc de... undeva?
NU esti tipa aia care acum 5-6 ani isi facea conturi, era suspendat si o lua de la inceput?

| Hammurabi a răspuns:

Cu sau fără unghii, femeile nu se șterg la fund.
Uite dovada :

https://www.tpu.ro/......faptul-ca/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Ați început și voi să aveți obsesia mea vad laughing in formă rafinată!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu esti sanatos laughing

| mentholinks a răspuns:

Femeile cu unghii mari nu se pot sterge corespunzator la fund.

| Cracaaaaaaaaaaaan explică (pentru mentholinks):

Te-ai uitat la una cand se stergea la fund?

| mentholinks a răspuns (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Nu, dar sunt multe cu unghiile maronii sau de ce crezi ca se dau cu oja?! Sa nu se vada ce au dedesubt.

| VoidEternal a răspuns:

Tu ai auzit de ironie? Nu crede nimeni cu adevărat că femeile cu unghii mari nu se pot șterge absolut deloc la fund, e doar o ironie la adresa lor pentru că unghiile foarte mari arată ca dracu' și nu au niciun rol practic.

Ah, de fapt poți să te scobești mai bine in nas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

" unghiile foarte mari arată ca dracu' și nu au niciun rol practic. "
Sigur ca au, doar ca nu esti tu familiarizat cu el, ceea ce se intelege, avand in vedere poza ta.
https://www.dailysun.co.za/LIfestyle/why-are-nails-great-for-sex-20200723"

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Zău? Și ce alte concluzii ai mai tras tu bazandu-te pe poza mea?

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă nu a venit vremea în care să îmi iau sfaturile despre igiena și decentă de pe tabloide.

Mai ales de la unul în care încă din primele 5 cuvinte au o greșeală de gramatica elementară și domeniul co.za. Very trust worthy.

"Your'e" gonna need to try harder thanwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

Mai multe, dar nu cred ca e nevoie sa ti le impartasesc pe toate.
" igiena și decentă"
Nu era vorba despre asta.
" Mai ales de la unul în care încă din primele 5 cuvinte au o greșeală de gramatica elementară "
Sincer, n-am citit articolul. Am cautat numai o poza si ceva pe tema aia. Promit ca am sa caut unul si fara greseli gramaticale.

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine că n-ai citit articolul dar l-ai servit ca replica.

Din câte știu se se poate face sex și fără unghii de 2 cm.

Iar oricâte "concluzii" ai trage tu pe baza pozei mele de profil ar fi doar presupuneri bazate pe stereotipuri și prejudecăți și nu ar avea nicio legătură cu realitatea unde nu știi absolut nimic despre mine. Dar datul cu părerea este un sport national.

Pace.

| wildthing a răspuns:

Pai daca ai unghiile mari, atunci cand apesi pe hartie cu buricele degetelor, nu trec unghiile (mai ales daca sunt foarte mari) prin hartie si-ti intra in coor? Si apoi, sub unghii intotdeauna se acumuleaza mizerie...si dupa cum stim cu totii, se intampla uneori cand te stergi la coor, sa te trezesti ca rahatul a depasit inexplicabil hartia si te-ai murdarit un pic pe cate-un deget. In aceste conditii, ma gandesc ca e un avantaj sa ai unghiile mici, decat sa le ai mari, pentru ca sunt mai usor de spalat.winking

| Cracaaaaaaaaaaaan explică (pentru wildthing):

Trece prin hartie daca apuci cu unghia rolling on the floor daca apuci cu DEGETUL hartia e paralela cu unghia
Ba, cine v-a invatat sa va stergeti la fund?

| FreddieM a răspuns:

Nu am problema asta. Spăl cu săpun orificiul cu pricina după fiecare utilizare. Banuiesc ca și voi fetele, deci chestia cu unghiile e irelevanta.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Barbatii se sterg cu unghiile la fund?"
cine i-a spus?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place rău intrebarea. Spune mi...că vad că ești femeie. Tu te așezi pe wc cu colacul pus sau stai direct pe vas?

| DemultMiamurit a răspuns:

Eu sincer prefer sa imi las cainele sa ma linga, este mult mai eficient
dar acum na, fiecare dua preferinte