| Diannnee a întrebat:

Cum se spune in engleza : "Si eu il iubesc"si " Va iubesc pe amandoi."

7 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Si eu te iubesc= i love you too
va iubesc pe amandoi=i love you both

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Se spune:I love him si i Love you! funda?

| Lowly a răspuns:

Cred ca asa:i love him too and i love you both
funda?big grin

| Yummi a răspuns:

Diannnee, nu mai pune pe TPU intrebari de genu: cum se zice in jamaicana "esti prost" pentru ca multa lume ocoleste intrebari de acest gen, cauta pe google dictionar englez roman (de exemplu) sau orice ai tu nevoie. rezolvi `problema ` mai repedehappy sper ca te-am ajutat

| Ralucaaaaaaa a răspuns (pentru Yummi):

Google? ala iti da o engleza de balta, e praf. Nu face acordurile intre cuvinte.

| Yummi a răspuns (pentru Ralucaaaaaaa):

Si` daca nu stie engleza unde sa se uite daca nu pe google?straight facepe youtube?straight face. __________.

| Ralucaaaaaaa a răspuns (pentru Yummi):

Aici. Sunt oameni care stiu engleza si fara Google. si uite ca au ajutat-o happy.