| addelyna2014 a întrebat:

Cum se sterge carminul de pe unghii? p.s am incercat cu acetona dar nu se sterge sad. e urgent, maine incepe scoala! crying

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! Uite, sper sa mearga si la tine :* Stiu eu un leac pentru asta ca si eu am facut la fel amesteci otet cu spirt si acetona las 3 minuteintro sticla dar amesteci foarte bine apoipui 3 linghuri desare si voala gata se curata crede-ma experienta proprie~! Funda?

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a sterge carminul de pe unghii trebuie sa faci o solutie din otet si acetona amestecata cu sare, apoi sa cureti unghiile.