| bluesky a întrebat:

Cum va simtiti? Nedreptatiti, exclusi, discriminati etc?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma simt bine.Presupunand ca e nevoie de argumentare zic ca ma simt bine pentru ca am rezolvat o problema care am tot amanat-o de vreo 3 luni pentru ca mi-a lipsit curajulsad

| Silvia a răspuns:

Bine! Ma simt binebig grin.

| arysa a răspuns:

Neindreptatita cand o persoana ma judeca fara sa ma cunoasca sau e subiectiva si uneori exclusa cand unele persoane ma trateaza cu indiferenta.

| Marii a răspuns:

Bolnava.happy

| hândel a răspuns:

Daca s-ar muri din plictiseala, m-as simti mort, ca nimic nu mi sa-ntamplat azi. A fost o zi mai mult decat banala. sad

| MM a răspuns:

Neinteleasa

| Kitty a răspuns:

In acest moment ma simt aiurea... mi-e rau si plang

| Orannginna a răspuns:

Deloc. Daca stii sa te porti nu poti avea parte de asa ceva. happy

| StaRmAgiC a răspuns:

Nedreptatzita...

| Aurelia a răspuns:

Pot descrie perfect cum ma simt printr-un cuvant: nefericita. Asta este starea care ma descrie in orice moment al zilei, in orice zi a saptamanii, in orice luna a anului:-

| Yly a răspuns:

Nedreptăţiţibig grin

| thehope a răspuns:

Nu gasesc tocmai cuvintele potrivite pentru a exprima cam cum ma simt de la o vreme incoace.sa fac o incercare:dezamagita, nedreptatita, neinteleasa, daramata, trista, singura, neajutorata... fara nici un fel de putere...si ma opresc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghinionista.Trista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general bine.social....nedreptatit,furat,mintit,manipulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer....invizibil nebun si gata sa explodez