| kurt a întrebat:

Da, asa, faza cea mai nasoala e ca am senzatia ca toata lumea e impotriva mea, si nu stiu daca e senzatie sau adevar, ma puteti ajuta cu chestia asta?

8 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Trebuie sa fi optimista happy
nu ar trebui sa-ti fie frica
tine minte 3 cuvinte
Viata Merge Inaintewinking
si pentru a scapa de sentimentul acela... ar fy mai bine sa te duci si sa ii intreby p toti. care este problemawinking

| liveincolors a răspuns:

Stiu, se mai intampla sa ai impresia ca toti sunt impotriva ta, dar e doar o senzatie. N-au ce sa aiba cu tine, fiecare traieste pe cont propriu. Nu mai au timp sa se uite la persoanele din jur.straight face

| Kitty a răspuns:

Probabil ca majoritatea vor sa te ajute, sa-ti explice anumite lucruri, iar tu consideri orice ar spune ei ca fiind deloc corect si neadevarat, fals, prostesc. Psihicul tau asa crede, pentru ca nu accepta nimic din ce vine din exterior, obisnuinde-se cu ideea ca lumea este impotriva lui, practic, impotriva ta.

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna,
Te inteleg perfect, stiu cum este.mai ales cand vezi ca cei mai buni prieteni se intorc in potriva ta si nu sunt deloc ceea ce pareau a fi sad. Cand cei in care ai mai multa incredere te dezamagesc...Cu toate astea, nu trebuie sa te simnti niciodata singur, si nu-i adevarat nu toti sunt in potriva ta. exista si persoane care te iubesc si care te apreciaza atat pentru aspectl fizic dar si pentru interiorul tau love struck. stii lumea e plina de oameni, acum depinde de tine pe cei care ii alegi sa-ti fie prieteni...asa ca ai mare grija! si apropo love struck cineva in ceruri te iubeste si nu uita ca ai si un ingeras pazitor kiss
Pa, pa. toate cele bune kiss si multa bafta! love struck

| Lorelai a răspuns:

Sigur e doar o senzatie, nu are cum sa fie toata lumea impotriva ta.

| stresu a răspuns:

Pe langa variatele raspunsuri mai mult sau mai putin dubioase de pe aici, iti zic ca cel mai probabil ai un moment lung si prost care apare des in adolescenta. Nu au toti ceva cu tine, ci doar traim intr-o lume superficiala unde toti se iau dupa aparente si e greu de gasit oameni care merita. N-as crede totusi ca nu ai niciun prieten; stai cu lumea cu care stii ca e ok, ocupa-te de vreun hobby ceva ca merge treaba. Plansul de mila nu a ajutat pe nimeni. Daca ei nu vor, tu trebuie sa vrei sa reusestithinking
@cosmotel : acum sa stii ca toti pletosii din Romania plang intr-un colt si se roga sa ii placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi plac pletosii laughing

:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai. ma scuzati daca am ofensat pe cineva. nu`mi plac pletosii nespalati... cum pari si tu de altfel happy

la unii le sta mai bine cu par lung. la altii nu... si daca nu`mi plac asta nu inseamna ca stau si ii barfesc. n`am treaba cu nimeni... am multi prieteni cu plete @stresuwinking