| SiMpLa a întrebat:

DA sunt timida de aceia sufarsad. Daca tot am oportunitatea de a punde o intrebare o voi face. Vreau sa am cat mai multe idi de fete timide in lista pentru a discuta pe tema asta.Asa ca daca esti fata si timida lasa-mi idi taukissFARA CATERINCA PLIZZ vb ff serioskisskiss

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Iti spun ca in cazul tau e mult mai bine sa vorbesti cu un baiat despre asta. E util sa vorbesti cu fete dar pasul urmator nu il faci fara ajutorul unui baiat. Eu am scapat de timiditate vorbind cu fete foarte mult si acum am foarte multe prietene. Vorbesc orice cu ele, chiar si chestii mai intime. Iti spun ca ar fi mai util asa. Din pacate in cazul fetelor e mai greu cu persoanele de sex opus. Baietii sunt mai pragmatici, rar gasesti unul mai sentimental si care sa te inteleaga cu adevarat. Daca vrei sa vorbim poti sa imi trimiti un mesaj pe privat.

| Flav a răspuns:

Da, da, ti-l recomand pe bacemi. Mai ales ca, din ce zice, cica mai vorbeste si chestii intime. Cred ca e psiholog.thinking Cred.rolling on the floor
@bacemi - daca are vreo sora, sa ma anunti si pe mine!

| anss23 a răspuns:

Just for music@yahoo.comwinking

| nobody_9468 a răspuns:

Eu nu sunt timida... dar daca vrei sa te ajut sa-ti "invingi" timiditatea imi poti cere id-ul pe privatwinking.

Bafta.

| Fifylici a răspuns:

Uite si id-ul meu life_criss
putem vorbi daca vrei

Răspuns utilizator avertizat
| ILoveYouMore a răspuns:

Isabel_rabontu e id meu te rog punema in lista

| masly a răspuns:

Am fost timida si nu mai sunt

| lulu girl a răspuns:

Uite id meu. iceplay95@yahoo.com add me happy

| teomoto a răspuns:

Daca zici ca vrei sa treci peste timiditate cum crezi ca vei reusi daca din start elimini baieti? Chiar crezi ca ei nu te pot ajuta? Infelul asta nu vei putea invinge timiditatea.