| Floreenofficial a întrebat:

Daca aduc scutire la sport saptamana asta inainte sa imi incheie media mai pot scapa sa nu mi se incheie media?
Am un 7 si inca o nota mica si la celelalte am medii mari si nu ar fi corect sa pierd asa de mult la medie. sad.

8 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nu. Scutirea trebuia sa o aduci la inceputul anului scolar, nu la sfarsit, cand deja se incheie mediile. Au fost cazuri cand elevului care a procedat asa i-a fost scazuta nota la purtare. Mai bine fa sport si incearca sa-i demonstrezi profesoarei ca meriti o nota mai mare si o medie buna.

| emma_6707 a răspuns:

Media trebuie sa ti-o incheie.
daca nu-ti place sportul, de la anul poti sa-ti iei scutire de aia sa nu faci sportu de loctongue

| Alex_7297 a răspuns:

Mulţumeşte-te cu ce ai! Şi sportul e materie, dacă ai media 7 la română ce faci? Îi duci scutire?

| Alex_7297 a răspuns:

Vă mulţumesc din suflet pentru nefolositor şi stupid.Adevărul doare, aşa-i mon cher?

| Ea.e. a răspuns:

Profa mea de sport ne pune in carnetu' ei note de toate felurile.ma rog eu n'am note mici la sport, sunt fata, dar iubesc sportul.
Dar altele au note f mici si cea mai mica medie pe care au avut'o a fost 9.

depinde ce profa ai si tu stii cum a mai procedat.

| senorita.ro a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva. Scuturile de obicei motiveaza elevul sa lipseasca de la educatie fizica... daca deja ai 2 note, greu de crezut ca nu-ti va fi incheiata media. Avand in vedere si faptul ca faci 1 ori 2 ore de educatie fizica, nu e nevoie de mai multe note... poate inca una ( daca faci 2 ore pe saptamana. care fi sigura ca o vei primii )

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Nu cred ca iti va trece notele mici pe cre le ai deja>cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nici eu nu suport sportu si cred ca o sa iau o nota mik