| Altintop a întrebat:

Daca ai intrat la stiinte ale naturii, inseamna ca vei face multe ore in laboratoarele de chimie si biologie? Este adevarat ca la stiinte ale naturii se duc de obicei astia care le e frica de fizica si matematica? Dar daca esti la acest profil, la orele de biologie vei face disecari?big grin

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

1. Nu faci disecari
2. Faci la fel de multa matematica si fizica ca si mate info[aproape]
3. Ore in laboratoare fac si celelalte clase.

| Maria_6444 a răspuns:

Nu e nimic diferitlaughing.Eu sunt pe prfilul asta si la biologie faci aceeasi biologie, aceeasi fizica numai ca la matematica tu faci M2 daca nu ma insel si ei M1, numai ca tu ai 4 ore de matematica ei mai multe si tu ai 3 ore de fizica 2 de chimie 2 de biologie! cel putin eu asa amhappy. Doar in primul an am avut o materie educatie pentru sanatate adica un obtional!big grin