| gabrielutza10 a întrebat:

Daca am 13 ani 1.70 m inaltime si 60 kg inseamna ca sunt grasa? va rog sa raspundeti fiindca toata lumea zice ca sunt grasa...

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Cum naiba?!
Ai o inaltime pe care toate adolescentele ar vrea sa o aiba, si e normal sa ai aceasta greutate.
Sunt invidioasa pe tine! happy
Te pup!

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Conform cifrelor ar trebui să arăţi perfect (diferenţa dintre centimetri şi kilograme=10 ). Acum, părerea mea să nu te iei după astea, şi eu conform acestui 'obicei' ar trebui să fiu subponderă dar eu chiar vreau să slăbesc. Deci, ia-te după cum arăţi nu după kilograme. Sau ai venit doar să te lauzi?

| gabrielutza10 explică (pentru Adry05):

Nu. chiar am vrut sa stiu parerea altora. fiindca multi mi-au spus ca sunt prea grasa pentru varsta mea

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Bineinteles ca nu! straight face
Ai greutatea in concordanta cu inaltimea. Nu mai asculta in gura altora.

| fuzzer a răspuns:

Nu!
Nu esti grasa, deoarece esti inalta. Inaltimea trebuie sa fie in concordanta cu greutatea. Tu esti perfecta, la inaltime si greutate ma refer.

Pa'pa:*

| SiLaS a răspuns:

Nu esti grasa.Te ajuta inaltimeawinking oricum la varsta asta esti ok, dar sa nu depasesti 60 de kilograme

| MadalinG99 a răspuns:

Nu esti numa bine

| PisicutzaCenusie a răspuns:

In niciun caz! Esti de greutate medie! Mai fetito nu mai asculta ce spun alti! Da-mi o poza sa vad!

| Lorena7712 a răspuns:

Nu esti!winking

| MasterKush a răspuns:

Presupun ca nu esti...dar eu sunt baiat, am 1, 81m inaltime si am 62-65 kg....nu stiu ce sa zic.
PS: Nu asculta ce zic altii, ai incredere in tine si trateaza-i pe toti haterii cu indiferenta, bafta!

| gabrielutza10 explică (pentru MasterKush):

Dar cati ani ai?

| gabrielutza10 explică (pentru MasterKush):

Dar acum am ajuns la 55-56 kg. Eu presupun ca e mai bine...

| gabrielutza10 explică:

Cum pot sa pun o poza ca sa ma vedeti? de abia mi-am facut contul si nu stiu prea multe...