| LordFlacko a întrebat:

Daca am luat in simulari 5.9 la mate si 6.9 la romana cam cat estimati ca o sa iau in examene? Am mai auzit de la cunostinte ca si ele tot asa au luat sub 7 in simulari sau 6 si au intrat in licee de medie 8-9. Eu vreau foarte mult sa intru in cosbuc sau spiru dar nu cred ca o sa am medie suficient de mare fiindca situatia mea la mate nu e buna si la romana mai trebuie sa repet multe chestii pe care le-am uitat sau nu le-am inteles (functii, cazuri, moduri, sintaxa).

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cam cat estimati ca o sa iau in examene?

Dacă mai stai la taclale pe net la ora asta, clar că o să iei mai puțin ca la simulare

| Crackman a răspuns:

Simularea este mai grea decat examenul.