| Miroiu_Andreea_1978 a întrebat:

Daca am secretie vaginala peste cat timp imi vine ciclu? Am 11 ani si sunt foarte dezvoltata

Răspuns Câştigător
| Iwliaaa a răspuns:

Nu îți putem spune o dată exactă dar totuși să ai un absorbant la tine mereu.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti tu cea din poza, nu arati foarte dezvoltata, chiar arati ca un copilas de 10-11 ani.
Secretia vaginala isi face aparitai cu 1-2 ani inainte de menstra.

| Mrfear a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate dezvoltata se refere la inaltime, eu am 13 ani nu 11 dar totusi sunt destul de inalta.

| Miroiu_Andreea_1978 explică (pentru Violleta2022):

Chiar voiam sa spun ca poza este de mai de mult. In poza avea 9 ani jumate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Miroiu_Andreea_1978):

Ma amuza minciuna care ti-a venit iute in minte!
Ti-am facut cont acum 2 luni si ai pus poza de acum 2 ani...tu chiar crezi ca m-am nascut ieri si te cred?