| croissant a întrebat:

Daca am trimis banii la un cont bancar altcuiva il mai pot lua inapoi?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la banca prin care ai facut tranzactia si spui care e treaba. probabil o sa poti anula tranzactia, platind bineinteles comisioanele de rigoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar platesti comisionul ala de circa 6% din suma, aproximativ, depinde de institutia bancara, insa trebuie sa te adresezi bancii imediat completand un formular, inainte ca banii sa fie ridicati.

| croissant explică (pentru anonim_4396):

Dureaza cateva zile sa ridic bani?