| ady900 a întrebat:

Daca am un abonament la Orange 5-7 euro pe luna ( de fapt 7 euro pe luna ) si il am de 2 ani cam cate puncate Thank You am? dar sa imi spuneti in euro cat ar veni. FUNDA.

1 răspuns:
| LaylaSerizawa19 a răspuns:

Depinde de zona in care esti. Eu am abonament de 15 euro de 7 ani de la Orange, iar de cate ori m-am dus la cel mai apropiat punct Orange mi-a spus ca nu prea se dau si ca le primesti foarte rar. Unii sunt c-am nesimtiti de la Orange, deci depinde pe cine intalnesti. 10 puncte Thank You = 1 euro; primești puncte Thank You pentru valoarea facturii corespunzătoare fiecărui număr de pe contul tău, astfel:

10% puncte Thank You din valoarea facturii (fără TVA), pentru abonamentele mai mici de 8 euro
15% puncte Thank You din valoarea facturii (fără TVA), pentru abonamentele între 8 și 12 euro
25% puncte Thank You din valoarea facturii (fără TVA), pentru abonamentele mai mari de 12 euro