| ady900 a întrebat:

Daca am un abonament la Orange 5-7 euro pe luna ( de fapt 7 euro pe luna ) si il am de 2 ani cam cate puncate Thank You am? dar sa imi spuneti in euro cat ar veni.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Raspunsul cel mai corect poti sa-l aflii, deschizandu-ti un cont in Orange Shop, si acolo gasesti toate informatiile pentru nr de tefon pe care il detii.Succes.

| Ana235 a răspuns:

Depinde. In functie de cum ai platit, ce extraoptiuni ai, cu cat ai depasit abonamentul. Sigur iti spun la un Service Orange, daca suni la Serviciul cu Clientii si, probabil, iti scrie pe factura.