| evyeva97 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre :

a) Alexandra Stan
si
b)Inna

Pe cine ati >alege:

aaa da.argumentatsi >raspunsul:... :p :d

Răspuns Câştigător
| n3bunatica a răspuns:

As alege-o pe Alexandra Stan deoarece mi se pare mai putin fitoasa decat Inna, Inna de cand e "mare"vedeta s-a ajuns.nu stie bine sa vorbeasca bine engleza.intr-adevar are melodii de succes si e ascultata in starainatate, dar si Alexandra Stan e destul de ascultata si ea in strainatate.si mi se pare mai de treaba decat "marea"vedeta de Inna.

2 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Eu sincer le urasc pe amdoualaughing

| Diana_6484 a răspuns:

Alexandra Stan pentru ca e simpatica s desteapta si imi place mult cum canta iar Inna nu e genul meu si are o voce oribila.iar engleza ei e de bata vb serioslaughinglaughinglaughing