| Absenta a întrebat:

Daca ar fi sa va definiti, care ar fi definitia persoane voastre? Cea mai frumoasa definitie primeste >Fundita:!(trebuia sa precizez ca altfel nu raspundetioh go on)

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Jeee=ambitie+optimism+sinceritate+frumusete+putere
nu ma dau mare dar ce raspuns vrei sa-ti dau definitia persoanei mele sunt eu eu ca nimeni asa cum nimeni nu este ca mine

| Silvia a răspuns:

Zău? Ştii tu că dacă nu spuneai că îmi dai fundiţa nu răspundeam? Uite eu fac invers.Nu mai răspund pentru că mă momeşti cu fundiţe şi mă crezi atât de fraieră încât crezi că asta mă atrage pentru a răspunde unei întrebări.

| Ea12345 a răspuns:

Eu, daca ar fi sa-mi fac o auto-caracterizare, cred mi-ar lua cam mult.hee hee Facand un rezumat, pot spune ca sunt foarte emotiva, aici cuprinzand aproape tot.Ma emotionez usor, iar daca cineva incearca sa ma intimideze, sa ma desconsidere, incer sa nu bag in seama, sa nu par a fi slaba, insa uneori ma simt pur si simplu doborata...Ma simt slabita, ca nu mai pot continua.Am noroc si ma simt binecuvantata cu niste parinti deosebiti, cu niste prieteni alaturi de mine.Am mare noroc cu mama, care nu ma lasa niciodata sa plang...,, nu merita!" ii aud mereu cuvintele.happy
Am devenit mai puternica acum, emotivitatea s-a mai dus, insa nu definitiv.
Nu am mai plans de aproape un an.Sunt fericita.Ma simt bine, sunt aproape de cei dragi mie, si sper ca asa va fi mereu.Nu vreau sa fie nevoie in viata sa am ghinionul sa aleg intre 2 persoane, nu cred ca as reusi.
Am invata sa fiu mereu vesela, am reusit sa trec cu brio testul optimismului, sa las in urma ce e urat si sa astept clipele frumoase...Am invata sa traiesc!

| Adya20 a răspuns:

Nu-ti raspund pentru fundita ci pentru ca intrebarea ta mi se pare interesanta! Nu stiu daca exista chiar o definitie potrivita pentru mine, am defecte si calitati ca orice om chiar daca cele mai multe sunt defecte. Dar ca o mica caracterizare.sunt o persoana foarte sensibila, indragostita de iubire*chiar daca suna prea siropos), o persoana care nu-si lasa niciodata prietenii la bine si la rau, chiar daca majoritatea incearca sa ma faca sa ma simt slaba, lucrul asta ma ambitioneaza mai mult si ma face sa lupt, sa le demonstrez ca nu au dreptate in privinta mea, oricum majoritatea doar isi dau cu parerea, si bineinteles mereu se insealahappysi sa mai adaug ceva, sunt foarte diferita.acest fapt ii face pe ei sa ma creada o ciudatahappy ei rad de mine pentru ca sunt diferita insa eu as putea rade de ei pentru ca toti sunt la fel, chiar daca nu sunt cine stie ce fotomodel si nu arat precum un miss universlaughing am ceva doar al meuhappy

| mada12 a răspuns:

Pai.nu stiu. probabil... draguta -Dupa parerea mea-...fitoasa-doar daca ma provoci-.amuzanta-te pot face sa razi in momente triste-.prietenoasa -stiu cand sa fiu alaturi de tine-.blushing egoista -mananc toate dulciurile din casadevil la soramea nu-i lasblushing-,- nu stiu cand e momentul sa ma opresc din jucam.glumit etc-. Am multe calitati dar si defecte.sad si defectele mele.straight face mi le pot controla greu. m-am obisnuit asabig grin. dar cand imi amintesc ma oprescblushing si ii dau ultima buncatica de ciocolata surori melecrying.big grin si era asa de buna ciocolatalaughing

| fobie de mate a răspuns:

Sincer nu ar fi o definitie nici pentru mine si nici pentru altii, deoarece toti suntem diferiti si nu cred ca noi ar trebui sa ne definim, ci sa-i lasam pe altii sa ne spuna cum suntem, ca sa nu ne laudam singuriwinking.