| SmileFreedom a întrebat:

Daca ati avea 12-13 ani, ce carte ati vrea sa cititi?

5 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Poi eu am 13... Mie imi plac cartile cu vampiribig grin Cartile cu vampiri sunt sangenroasalaughing

| Mikaela a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea. aceasta carte as vrea sa o citesc, este soperr!

| VampireDeea144 a răspuns:

Harry potterlove struck ii superlove struck

| Alliinaa a răspuns:

Paii. mie nu prea imii place sa citescc dar ti-as recomandaa amurgg! [ twilight ] e frumoasa success la cititt :X

| Hugsandkisses2 a răspuns:

Am 12 anilaughing si imi place foarte mult sa citesc in special carti cu aventura in elelove struck Sunt minunate! O carte trebuie sa te tina in suspans de la inceput pana la sfarsit