| byu_5076 a întrebat:

Daca baiatul pe care il plac mi-a spus ca sunt una dintre cele mai bune prietene ale lui e de bine sau de rau?
Dupa parerea voastra.adica vom putea fi mai mult decat buni prieteni?big grin

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut, daca ti-a spus acele vorbe ca `esti una dintre cele mai bune prietene de ale lui` cred ca te place.

Parerea mea e ca puteti deveni mai mult decit `prieteni buni `.

Bafta!:*

Numai bine, pa pa happy

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu. Eventual ceva trecator, dar de durata nu. Prieteni, este posibil, dar nu mai mult. Pa!

| misss a răspuns:

Pai uite... unii nu vor sa strice o relatie de prietenie mai ales daca esti una dintre cele mai bune prietene ale lui, insa nu toti gandesc la felwinking.
Tu ar trebui sa afli daca te place sau nu.Asta din gesturile lui si din felul lui de a vorbi.