| dorinta233 a întrebat:

Daca beau apa mult. cam 2-3 litri pe zi pentru a stopa efectul de foame, ma ingras?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu cred ca te ingrasi..Adica 2 litri este normal sa bei/zi. Mai ales ca majoritatea elimini. Cantarul s-ar putea sa spuna la un moment dat ca ai ceva in plus, dar se va elimina acel 'plus' curand!

Succes!

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Apa NU îngraşă însă dacă bei în cantităţi prea mari rişti să nu înşeli cântarul întotdeauna deoarece organismul reţine o parte din ea dacă nu îi oferi suficientă hrană.

Pa-pa.

| Axys a răspuns:

Nu te ingrasi deloc daca mai faci si exercitii fizice e ok slabesti... ard grasimile mai repede.

| GreenBubble a răspuns:

Apa nu ingrasa...intradeavar poate insela cantarul dar nu ingrasa.

| Athée a răspuns:

Nu te ingrasi!

| Biiancaaaa a răspuns:

Apa nu ingrasa, mai ales daca este plata. Dupa cum s-a zis, poate insela cantarul, dar nicidecum sa ingrase.