| geoox550 a întrebat:

Daca beau doua pahare de apa inainte de fiecare masa timp de o saptamana cate kg slabesc?

dau funda:*

3 răspunsuri:
| MaryNepotu a răspuns:

Nici unul. Ce intrebare stupidaa.

| Hayley_3363 a răspuns:

Buna.Slabesti in jur de 2-3 kg pentru ca daca bei apa inainte de fiecare masa nu vei mai avea pofta de mancare si vei mai scapa de 68 de calorii.Si eventual sa bei si apa in timpul mesei dar nu multa doar o jumatate de pahar.

| MentalDisorder a răspuns:

Crezi ca asa slabesti? Eu nu.Asta necesita exercitii, sport si o dieta echilibrata.Degeaba bei acele doua pahare daca la masa mananci 5 kilograme de mancare.Vine toamna, axeaza-te pe o dieta cu fructe si legume proaspete, fara paine (maxim o felie pe zi), grasimi si fara sare in exces, fara dulciuri, cu iaurturi slabe si multe lichide (si sucuri naturale, facute in casa, bineinteles).