| anonim_4396 a întrebat:

Daca chiulim in grup poate sa ne faca referat si sa ne scada nota la purtare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Cu certitudine.

| William a răspuns:

Depinde de scoala la care esti. Eu am chiulit si singur si in grup dar nu mi-a scazut nota la purtare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la profesor la profesor, de la diriginte la diriginte. Daca faceti asta unui profesor mai batut in cap e posibil si ce zici tu

| OnuOnulică a răspuns:

Da, îţi zic din propria experienţă happy

| Ammizzu a răspuns:

Nu am auzit ca se poate face un asemenea lucru dar nu ma mair mira nimic.

| TonyTZu a răspuns:

Si noi am incercat asat si nu ne-a facut nimic dar nu e bine sa chiulesti parerea mea.happy