| An3ta17 a întrebat:

Daca cineva este la profilul bio-chimie poate sa mearga la o facultate de drept, sau la contabilitate sau alte facultati care nu au legatura cu acest profil?

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Da, poate merge la ce orice facultate, nu conteaza foarte mult la ce profil e in liceu. happy

| meriuss a răspuns:

E facultate care vine de la facultativ=la alegere, care poate fi frecventat dupa dorinta... poti sa mergi la ce facultate vrei doar sa nu te pierzi randul cu altii care au notiuni din baza la unele capitole.