| ImiPlacMexicaniiXD a întrebat:

Dacă cineva se gândește constant la mine nu pot dormi. E adevarata chestia asta? Adevarul e ca eu chiar nu am dormit de câteva zile bine și iubitul îmi spune ca ii este dor de mine mereu.

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Fabulații.

| Nemessys a răspuns:

Pe asta de unde ai mai scos-o?

| S8N a răspuns:

Este o superstitie. Nu exista nici o dovada stiinftifica ca gandurile altor persoane au orice influenta asupra ta.

| Byb2001 a răspuns:

Basme de adormit copii, nu cred ca e adevărat că nu poți dormi din cauza ca se gândește cineva la tine.