| Merry24 a întrebat:

Daca dai la un loc de munca copii dupa actele ca buletin, certificat de nastere, si dupa 3 zile de proba pleci dar ei nu tiau facut nici o carte de munca sau un contract ce se poate intampla.

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu are ce sa se intample nimic. Ei pot tine sau arunca copiile respective, da nu are nimic ce sa se intample. Tu nu primesti evident nici o renumeratie de acolo si nu exista nici o dovata nici o dovada ca tu ai lucrat acolo.