| Mada005 a întrebat:

Daca dau la profilul bio-chimie (adica stiinte ale naturii), pot sa dau la facultatea de stiinte economice? Am inteles ca nu o sa-mi trebuiasca MUUUUULTAA matematica la facultate, incat sa dau la mate-info...Deci?
aa, si cam ce pot sa devin?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Teoretic de la stiintele naturii poti sa dai la orice facultate.E un profil destul de usor, o sa faci m2 adica matematica o sa fie mai usoara decat la cei de la mate info spre exemplu, categoric ar trebui sa alegi profilul asta.Eu sunt la stiintele naturii si nu regret.