| βeβuşka a întrebat:

Daca doi baieti plang dupa mine ce le fac? straight face Imi place de amandoi si nu stiu ce sa le fac big grin pe care sa il aleg? big grin unul a 6 si unul a 5 si eu tot a 6 sunt straight face Funda love struck!

Răspuns Câştigător
| oliviaa29 a răspuns:

Pe cel care te iubeste adevarat, care ti-a mai demonstrat de cateva ori ca te iubeste si are ochi numai pentru tine. Succes :*

| βeβuşka explică (pentru oliviaa29):

Multumesc :*

| oliviaa29 a răspuns (pentru βeβuşka):

Cu multa placere :* si eu iti multumesc

7 răspunsuri:
| Denysa2012 a răspuns:

1 la mana chiar intra 6 a iti trebuie iubit, in fine 2 la mana ala de a 6-a doar nu vrei un iubit mai mic ca tine...treaba ta cum faci asta e parea mea happy bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

De de ce plang? Ce le ai facut? Le ai furat abecedarul?

| 5a a răspuns:

Alege-ma pe mine numai ca eu am terminat si scoala, de fapt poti sa-mi spui tata!

| Mαdαliηα a răspuns:

Io' si la asta Va curg muci-ngura si va trebuie gagii stai fa dracu'nbanca ta. Auzi mai si plang dupa ea, Maine poimaine parca vad ca si tu intrebi daca e bine sa-ti incepi viata sexuala de pe'acu! happy

| skarboss a răspuns:

S`ati dai glont evident!