| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti elev la mate-info, ce inseamna sa fi cel mai bun la mate din clasa sau chiar cel mai bun din tot liceul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fii mereu activ la ore, sa iei note mari, sa intelegi din prima ce ti se preda

| losseru a răspuns:

Sa ai sclipiri.sa iti sara in ochi ceea ce altii nu pot vedea.sa gasesti modalitati noi de a rezolva probleme.sa fii diferit

| NumaiIdioti a răspuns:

Nu mare lucru... daca esti un ratat in alte privinte, care chiar conteaza, tot degeaba