| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu nu sunt bolnava de hepatita, si am luat 10 pastile de paracetamol, pot pati ceva?
http://mymed.ro/toxicitatea-hepatic-a-paracetamolului.ht ml in articolul acela nu inteleg, pot pati ceva?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca le ai luat odata si inca mai esti in viata ai mari sanse sa ia probleme mari cu ficatul.

| Dania19 a răspuns:

Ai facut intoxicatie... ar trebui sa mergi de urgenta la spital, in acel articol spunea ca poate aparea fepatita acuta care in timp va necesita de transplant de ficat sau la moarte straight face trebuie sa mergi de urgenta la doctoor

| cmihai98 a răspuns:

Du-te drACU 10 pastile! abia atatea iau intr-un an intreg