| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci exercitii pentru fese slabesti? sau ce exercitii as putea face pentru muschi sa zic asa, eu sunt slaba insa as vrea sa fac ceva exercitii pentru muschi dar nu vreau sa slabesc.mersi:*

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Daca faci astfel de exercitii nu slabesti ci eventual diminuezi stratul de grasime in zona (daca exista), dar in cazul tau, ca fata (babygirl), iti recomand sa practici un sport(dans, patinaj, inot, alergare, gimnastica aerobica etc) si sa maninci suficient, corect si sanatos! Toate acestea te vor face sa te dezvolti frumos, durabil, iti vor da "o tinuta", iar cind vei depasi pubertatea vei deveni o femeie frumoasa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa tragi de fiare dar slabesti un pic