| millar a întrebat:

Daca faci yoga e un pacat?, eu vreau sa fac yoga pentru a slabi dar am citit pe net niste chesti ( daca as face as face acasa, si decat exercitii fara meditatie chesti din astea)

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cum sa fie yoga un pacat? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Yoga este un sport unde corpul si mintea sunt antrenate sa se elibereze de energia negativa sau stress!
Nu are nici o legatura cu credinta si nici nu se parctica sex or altceva acolo, deci, nu vad nici un pacat, din a face un sport pasnic si foarte benefic corpului.
Totusi, pentru a slabi ai avea nevoie de un sport care iti arde grasimea, ca: inotul, bicicleta, aerobicul, zumba, alergarea samd.

| Clorox a răspuns:

Cum dracu sa fie pacat? E ca si cum ai intreba este pacat sa te caci?! The world is becoming even more shitty!

| millar explică:

Pai budisti fac asta si ei apartin altei religi, daca practuc acest scop nu inseamna ca cred in el?

| Alabama22 a răspuns:

Pai yoga presupune meditatie, asta e baza yoga...si nu, nu e pacat...parerea mea... oricum pare ca vrei sa-l practici ca un sport