| Sfaterly a întrebat:

Dacă în avion mi s-au nimerit locurile 25B și 25C, iar locul de la geam respectiv 25A este liber, mă pot muta acolo?

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Da, daca pasagerul nu-l ocupa, te poti muta acolo.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in avion nu este ca la autobuz, daca ai acel loc rezervat pe bilet, pe ala ai voie sa te asezi.
Daca ati primul locul B si C sunt 100 % sigura ca A-ul este deja ocupat, pentru ca, locurile de ocupa intotdeauna incepand de la A, nu din mijlocul scaunelor.

| Sfaterly explică (pentru Violleta2022):

Nu este ocupat, încă. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti

| ValyJackson a răspuns:

Te poti muta, dar ai grija la insotitorii de zbor...nu le va pica prea bine!