| deniii a întrebat:

Daca iubitul/iubita var fi inselat de 2 ori. si de 2 ori l`ati iertat... credeti ca ar merita si a 3`a sansa? tinand cont de faptul ca inca mai tii la acea persoana... :d

Help me! :*

Răspuns Câştigător
| dee dee a răspuns:

Oooo nuuu...nu din nou laughing...ma dar va iubiti nu gluma tongue
eu as zice ca da... dar imi este teama k o sa incepi iar sa plangi pentru ca nu a mers relatia etc.

eu as zice ca merita happy... dar sper ca nu o sa dureze 1 sap waiting

cateva luni big grin sau poate ani whistling

hai pupicei laughing >big grin

11 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Tu ai ajuns inselata de 2 ori?
Studiaza aceste fraze: Shame on you if you fool me once. Shame on me if you fool me twice. A3a oara deja esti cauza pierduta. Oricum stie ca face ce vrea din tine. Si numai de astea 2 stii!

| MM a răspuns:

Clar nu. Deja e bataie de joc.

| albastrel a răspuns:

Nuuuuuuuu......nici la prima abatere nu l-as ierta big grin

| BUBULINA a răspuns:

Parerea mea e ca nu
orice e posibil
e clar ca daca l-ai iertat de 2 ori stie ca il vei ierta mereu si a 3 oara si tot asa, mai sunt baieti

| Encore a răspuns:

Nu, nici o sansa straight face asa o sa se invete!

| Andreea_7493 a răspuns:

Sincer? Sub nici o forma nu ar mai merita sa-l ierti asa la nesfarsit iti zic din proprie experientastraight faceeste ccea mai mare prostie!

| GnnAndra a răspuns:

Poate k nu. dar in cazu asta te cunosc sh pe tine sh pe el tongue.asa k stiu ca el a fc asta pentru voi.pentru tine...sa nu te indragostesti mai mult sh sa suferi k snteti la distanta big grin...ehh...laughing... te besck big hug

| mada. a răspuns:

Nu ...deja l'ai iertat de prea multe ori...chiar daca tii la pers respectiva nu trebuie sa'i mai acorzi incredere...cum a facut'o de 2 ori o va face si a 3, 4, 5... oara...

| Fuxy a răspuns:

Oricat de mult ti la el ar fi bine sa termini cu a3a sansa daca si el te iubeste iti va arata ca nu poate sa stea fara tine, dar daca nu atunci nu are rost sunt si alti baieti mai buni ca el din moment ce te insala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei si o parere de baiat? sincer daca ar fi dupa mine si de la prima abatere m'as desparti de ea.chiar daca o iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu: NU!