| KanekiMalai a întrebat:

Daca ma stramb la camerele de filmat pot sa primesc amenda? Nu fac semne obscene doar din fata ma stramb:~]

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

CU siguranța le vei da acelor oameni care supraveghează un motiv de a zambi, nu e nimic grav, sunt multe persoane care fac asta, inclusiv și eu câteodată, mi se pare distractiv chiar dacă am 19 ani, încă mi se pare distractiv sa zâmbesc și sa scot limba când sunt intr-o încăpere și este filmată laughing nu trebuie sa îți faci griji atâta timp cât nu întreci măsura happy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil, vei fi luata de mana si invitata sa pleci din acel magazin sau incapere, unde sunt camerele de luat vederi, nefiind un comportament de copil normal si sanatos mental.
Daca esti cu parintii, vor fii avertizati sa te stapaneasca.
In cazuri severe, vine secutitatea magazinului si Politia si dupa ce iti iau datele personale, trimit amenda acasa, la parinti, cu poze atasate care dovedesc comportamnetul tau neadecvat in public.

| Crazygirl11223344 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bai femeie ti am vazut raspunsurile mereu si vad ca raspunzi acru, nu ajuti prin vorba ta prosta si fara rost.
Ti am vazut mereu raspunsurile m-am abtinut sa nu iti raspund indiferent de intrebare esti acra si rea...asta am avut de spus sper sa fii mai dulce mai vorba!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Crazygirl11223344):

Invata sa vorbesti frumos si respectuos, ca nu esti pe tarlaua maica-tii!
Faptul ca nu te mangai pe cap sa-ti spun ce frumos, destept si inteligent esti, este pentru ca, nu-ti sunt prietena si nici nu intentionez sa te mint.
Stiu ca adevarul te doare, dar cineva trebuie sa-ti spuna in fata ceea ce ar trebui sa stii!
Invata sa fii respectuos, ca ceea ce vrei tu sa faci nu ar face nici un copil normal la cap, sau cu educatie primita de acasa!
Dar nu-i nimic, pana nu te invata cineva minte, probabil ca nu vei fii in stare sa intelegi.