| bea_1048 a întrebat:

Daca ma voi face reprezentant avon unde voi intra pe internet ca sa fac comanda? cum voi scrie la google si de unde voi stii adresa la care trebuie sa trimit banii? mersi

Răspuns Câştigător
| Stella a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page

aici intri si o sa ai un cont dupa ce te faci reprezentant intri in cont si plasezi comanda

si bani la banca sau la posta:d

imi dai funda te rog?:D mersi

aper ca te-am ajutat asta stiu findka mama mea e reprezentant si asa da comanda:D si banii

1 răspuns:
| gyovany95 a răspuns:

Eu stiam ca aceste comenzi se fac prin telefon, iar adresa unde poti trimite banii ti-o vor da ei