| NobodyLikeMe a întrebat:

Dacă merg la o vrăjitoare, ma poate ajuta sa nu mai fiu depresiva sau sa aflu chestii legate de viitor? Și cât m-ar costa o astfel de "ședința"?

5 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

"Dacă merg la o vrăjitoare, ma poate ajuta sa nu mai fiu depresiva, sau sa aflu chestii legate de viitor?"
Nu, însă te va ajuta foarte mult să îți golești inutil portofelul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva psihologic la mijloc.
Depinde daca tu crezi ca ea te poate ajuta sau nu.
Daca din start in adancul mintii tale nu crezi in vrajitorie, nu o sa functioneze.
Daca crezi, te poate ajuta.
Depinde totusi si ce iti zice.
Ca poate zice anumite chestii despre viitor si te baga mai rau in depresie.

| Den1sa a răspuns:

Nu o sa te ajute in privinta depresiei si mai degraba o sa-ti spuna niste inventii nu viitorul, totusi te-ar putea ajuta un psiholog, dar din cate stiam eu platesti cam 150 lei(aproximativ) pe sedinta, nu sunt sigura cauta si tu pe net ca gasesti numere de telefon si poti suna sa intrebi. : )

| NobodyLikeMe explică (pentru Den1sa):

Am mers la psiholog și nu m-a ajutat cu nimic

| Den1sa a răspuns (pentru NobodyLikeMe):

Pai atunci altceva nu pot sa iti mai recomand dar mai devreme am vrut sa spun ca 150 lei pentru o sadinta la vrajitoare nu la psiholog in caz ca nu ai inteles