| teiubesc_5807 a întrebat:

Daca merg la psiholoaga scolii, pot sa ii spun absolut toate problemele mele sau numai ce are legatura cu scoala? thinking

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii poti spune absolut orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost niciodata dar cred ca ii poti zice orice ca ei nu ii pasa de ce ii zici tu atata timp cat ea incaseaza banihappy

| xFluing a răspuns:

Daca vrei sa te duci la un psiholog, cauta in cartile de telefoane sau on-line dupa un psiholog ca lumea. Cei de la scoala sunt jalnici (spun din experienta proprie)