| Johnny_Deejay_1997 a întrebat:

Daca mi-au reaparut cosuri dupa Roaccutane, ce poate insemna?. am infectie cu stafilococ sau alte probleme?

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna ca fiecare tip de piele trebuie tratata cu un anumit tip de alifie.Mergi la medicul de familie, de unde s-ar putea sa fi trimis la dermatolog.

| Johnny_Deejay_1997 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Am fost la o gramada de dermatologi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Johnny_Deejay_1997):

Ma mir ce pregatire au...Fa un ceai de menta combinat cu musetel sau coada soricelului.Cam o lingura de amestec la 250-300 mll apa, pentru o zi, in 3-4 reprize.Il aplici caldut, fara a folosi altceva, iar dupa aplicare stai intins, cam 30-50 min. Ultima aplicare o faci inainte de culcare.

| Johnny_Deejay_1997 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Nu merge, am incercat cam tot ce se poate straight face

| girl00 a răspuns:

Buna..nu mai lua tampeniile astea de pastile ca-ti distrugi organismul oh go on asa am luat si eu o luna..dermatologa mi le-a prescris pe un an. daca luam un an ma nenorociam.fa-ti niste analize sa vezihappy