| newaccountbye a întrebat:

Dacă mie îmi apare o persoana la recomandate pe insta, ii apare și persoanei respective contul meu la recomandate?
Sau chiar notificare cum mi-a apărut mie?

3 răspunsuri:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Nu este obligatoriu daca tie iti apare o persoana la recomandari sa ii apara si acelei persoane la recomandari profilul tau.
In general recomandarile pe retelele de socializare apar in functie de mai multi factori cum ar fi: paginile pe care le urmaresti, postarile la care dai like, prieteni comuni etc.

| eanadandre a răspuns:

Nu cred

| 19Mary19 a răspuns:

Nu neapărat.