| Alexandra771 a întrebat:

Daca mie imi place de un baiat din alta clasa... el vine in pauze pe la mine sa vorbim oare ii place de mine

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a remarcat dintre celelalte fete deoarece tu ai ceva aparte si asta il face sa fie interesat de tine in mod deosebit.Bineinteles este un semn de apreciere si de atractie fizica deocamdata, poate chiar mai mult. Daca sentimentele tale sunt de asemenea de atractie fata de el cu putina "diplomatie"si cochetarie femenina il poti vraji si face deocamdata prietenul tau. Daca se va dovedi ca va potriviti si sunteti compatibili relatia se poate transforma inrt-o iubire adevarata.Merita incercata aceasta sansa.

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca da, altfel de ce ar veni? Ai putea sa il rogi sa te conduca acasa dupa ore daca vrei sa il incurajezi happy

| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca ii place de tine! De ce ar mai fi venit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Este posibil sa te placa.

| IonutPopa a răspuns:

Posibil Sa-i placa