| anonim_4396 a întrebat:

Daca n-am avut niciun iubit până la 18 ani, oare voi avea vreodată?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa ai multi care te vor dezamagi

| darrio2007 a răspuns:

Vei avea, cu siguranta. Dar depinde si de tine.

| Andreeush a răspuns:

Evident că vei găsi pe cineva, toate la timpul lor.

| Nemessys a răspuns:

Depinde de tine. Oricum ai de unde alege. E suficient doar sa pui o poza pe o retea de socializare si garantez ca in urmatorul minut o sa primesti minim 10 mesaje. laughing Deci stai linistita.

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru AngelErmin):

Si ce ar trebui sa faca un baiat care-si doreste o relatie adevarata? Daca din aia 10 totusi este unul care vrea asa ceva dar este pus in aceeasi oala cu ceilalti 9?

Răspuns utilizator avertizat
| Nemessys a răspuns (pentru AngelErmin):

Ma refer cum ar trebui sa procedeze un baiat de genu pentru a cunoaste o fata de genu? Ca daca-i da mesaj pe Instagram asta inseamna ca o vrea numai pentru placeri?

Răspuns utilizator avertizat
| Bonea_Alexandra_1995 a răspuns (pentru AngelErmin):

Daca vei merge pe premiza "Am sa astept pana vine ea la mine", o sa ramai singur. DACA VREI CEVA DEPUNE EFORT PENTRU A AVEA ACEL LUCRU SAU PERSOANĂ.

Răspuns utilizator avertizat
| Bonea_Alexandra_1995 a răspuns (pentru AngelErmin):

Te-ai gândit poate că e încă prea devreme pentru tine? Probabil ai auzit de "Ce e al tău e pus de-o parte". Ești la vârsta la care te gândești că ai fii șmecher dacă ai "gagică" ..bla-bla ..am fost și eu așa cu "gagicii", și ce am realizat? Am crescut și am devenit matură, mi-am dat seama că "găgicăreala" nu duce nicăieri pentru că dacă ești într-o relație din care nu ai ce învăța timpul pe care îl petreci lângă acea persoană nu-l mai recuperezi, iar TIMPUL este prețios.
Caută să îți creezi amintiri, bucură-te cât încă mai poți că ești copil.că vei deveni adult, și ai să-i duci dorul copilăriei. Nu te forța să devi matur prea devreme, deoarece timpul nu stă in loc happy

| Endoryus a răspuns:

Clar nu. Cumpara multe pisici de pe acum...
ps. Invata ce e ala sarcasm
ps2. daca nu faci nimic in privinta asta nu o sa iti bata niciun iubit la usa pe degeaba. Invata sa atragi atentia unui baiat si dupa face el restul.

| Nemessys a răspuns (pentru Endoryus):

Asta doar in cazul in care este un catelus disperat dupa pruna.

| Endoryus a răspuns (pentru Nemessys):

Mda, de ratatii aia am uitat.

| Nemessys a răspuns (pentru Endoryus):

N-ai cum sa uiti ca-s multi. Cum am zis eu mai sus. E suficient sa puna o poza pe social media si deja are 10 mesaje.winking

| Endoryus a răspuns (pentru Nemessys):

Nu sunt perfect tot timpul laughing

| anonim_4396 explică (pentru Endoryus):

laughing)
Şi cum pot să atrag atenția unui băiat fară a fi vulgară? Din câte am văzut, baieții se uita doar după astea îmbrăcate indecent...

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai depinde ce cauta...

Răspuns utilizator avertizat
| Goddessss a răspuns:

Hey, welcome to the club.
Eu is ca tine numai ca am 17. Nu i mare diferență, deci chill.
Problema mea pentru care nu am avut iubit, a fost ruinea si timiditatea, nu ca is urata sau ceva de genul.
Nu prea am viata sociala si nah. Dupa ce termin liceul clar imi fac.
Mai bine așteptăm persoana potrivita.
Exista aplicații online de dating, in caz de ceva, poate avem norocul sa dam de cineva care o sa ne respecte, desi e mai greu, avem mii si mii de activități, cluburi, oportunități.
Imposibil sa nu găsim pe cineva.
Daca suntem puțin mai frumoase decât moartea in vacanta, sigur găsim noi.
Pana pe la 22-23 eu zic sa ne facem, ca după ii cam nasol. Ne pierdem tinerețea...
Avem de acum vreo 5-6 ani de experimentat.
Nu i stres. Totul depinde de noi.
La mine, ti am zis care i problema.
Problema ii prostia din capul meu. Eu încă sper ca băiatul ala nu fost potrivit pentru mine ținând cont ca ma inhiba foarte mult si ma urmarea des.
Poate dorea numai aventuri si asa in cazul asta, mai bine rămân așa singura.
Deci, nu i stres.
Te înțeleg perfect. Si eu is disperata.

Răspuns utilizator avertizat
| DuckDodgers0 a răspuns:

Am 18 ani si n-am avut iubita, hai sa ne luam un caine happy happywinking

| Jackpot2 a răspuns:

Cu siguranță! Ești în floarea vârstei!