| Vrăjiii a întrebat:

Am 18 ani si nu am avut niciun iubit pana acum. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Toate la timpul lor draga mea.

Unii mai devreme, altii mai tarziu.

Ia partea buna, cel mai probabil in acest timp ai analizat cum sta treaba cu relatiile, probabil vrei pe cineva mai bun pentru tine si asta e normal, nu are rost sa intrii intr-o relatie de dragul de a avea o relatie.

Asta este, unii au relatii mai devreme, si altii "norocosi" sau "ghinionisti" ca noi (ramane la aprecierea ta) au putin de asteptat.

Nu e mare tragediewinking

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ori ești urâtă ori nu ai de ce să te plângi.

| xerxes1 a răspuns:

Trebuie sa ai ideile clare cum vrei sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci nimic. E chiar așa o necesitate să ai iubit? Eu nu cred.
Dacă până acum nu ai avut, înseamnă că vrei un băiat pe măsură, iar dacă el nu și-a făcut apariția încă, mai asteaptă-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incantatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am 19 ani si nu am avut nici o iubita pana acum. As fi putut sa am, dar am preferat sa raman singur decat singur intr-o relatie cu persoana nepotrivita. Nu te grabi sa-l cauti tu, va aparea el, iar atunci va depinde si de tine cum vei aborda situatia. Nu e o tragedie, bucura-te de lucrurile pe care le ai acum! happy

| m1dn1gh7 a răspuns:

Vrei iubit si nu stii cum sa abordezi un baiat, sau care e de fapt scopul intrebarii?