| Mnumh a întrebat:

Daca nu iau bacul, ce ar trebui sa fac? Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Orochim4ru a răspuns:

Te angajezi undeva si cu bani de acolo iti platesti meditatii la mate si anul viitor dai bacu din nou

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Te angajezi si apoi la facultate succes

| doggy123 a răspuns:

Angajeaja-te undeva si strange bani, dar nu uita sa mai si inveti ca anul viitor sa iei bacul

Răspuns utilizator avertizat
| Dianne18 a răspuns:

Spuneti ca BAC-ul este absolut obligatoriu in societatea in care traim!
Nu este numai conditia suficienta si necesara pentru a putea urma studii superioare, ca sa-ti cladesti o cariera
dar este si conditia necesara pentru a te angaja intr-o slujba decenta si decent remunerata. fara BAC vei traii o viata de cane!
De ce nu ai putea sa-l iei? Fa-ti rost de carti si organizeaza-ti timpul...nu ai altceva mai important de facut!
Cel mai important este sa inveti aplicat, cand te pregatesti pentru examene, adica sa lucrezi tipul de subiecte care se da.

| ammmddd345 a răspuns:

Il iei tu! Trebuie doar sa ai mai multa incredere in tine,si fii mai optimist, ai putea sa scrii pe o foaiesurprise sa iau bacul, iar apoi lipeste-o pe tavan, iar in fiecare dimineata cand te trezesti o sa o vezi si asta sigur o sa te faca sa fii mult mai optimist, succes!