| negat1ve a întrebat:

Daca o fata imi arata limba mai in fiecare zi desi ea are prieten si are si multi amici/colegi majoritatea baieti cu care petrece destul de mult timp, m-as mai putea gandi la faptul ca m-ar place? Mai exact ce inseamna gestul asta al ei?

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu, nu te place. Vrea doar să-i admiri saliva ce i se scurge pe limbă.

| Dariusuu a răspuns:

Hai să nu gândim aşa.

Dacă chiar te plăcea ea nu mai avea prieten. Probabil vrea doar atenţie din partea ta.

| SarumanTheWise a răspuns:

Nu cred ca te iubeste. Eu unul cred ca nu te are prea mult la inima.
I-ar prin gestul ei iti arata clar ca te displace.
Dar mai bine a-i intreba-o de ce iti scoate limba!