| Aledar a întrebat:

Daca sunt fata si am 12 ani cate kg ar trebui să am având avand in vedere ca an 1.51 m si 36 de kg?

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Acum ești în creștere. Nu ar trebui sa te preocupe acest lucru, deoarece momentan, nu poți controla modul în care arăți. Dar te poți concentra asupra persoanei lăuntrice și asupra personalității tale, sa fii un om din ce în ce mai bun. Cei din jur sunt atrași nu de modul în care arăți, ci de modul în care te comporți. De aceea concentrează-te asupra ideii, tot ce vreți sa va faca vouă oamenii faceti-le și voi la fel.

| Yasmin875 a răspuns:

Ar trebui să ai puțin mai mult.Esti cam slăbuță. Greutatea perfecta:41 de kg.Ai o înălțime destul de mică. Cand o da te mai înalți vei fi mai dezvoltată.