| CascaveauaNeagra a întrebat:

Daca sunt minor/a (cu buletin) pot cumpara produse de la altex de exemplu cu toti bani? (ca stiu ca in rate nu pot)

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Poti cere ajutorul unui parinte. Pui numele lui si numarul de telefon si ii explici si ii spui mamei sau tatalui tau ca ai dat comanda.

Sau poti sa pui numele si numarul de telefon al tau, dar atunci cand va veni curierul cu produsul sa fie unul din parinti langa tine.

| OldSoul a răspuns:

Da, poti cumpara fara probleme.

| danutzu96 a răspuns:

DA. Eu de la 14 ani am dat comanda de la urmatoarele : Okazii, Olx, Emag, Altex, Evomag si altele si nu m-au intrebat de varsta...

| Neo12 a răspuns (pentru danutzu96):

Ce ai cumpărat de pe Evomag?

| danutzu96 a răspuns (pentru Neo12):

Diferite chesti ca stickuri, memorii ram...

| Neo12 a răspuns (pentru danutzu96):

Cum ţi se pare acest site?

| danutzu96 a răspuns (pentru Neo12):

Mi se pare un site serios la fel ca eMAG. Nu am avut probleme cu nimic comandat de acolo si coletele au venit repede.

| Neo12 a răspuns (pentru danutzu96):

Am înţeles, mulţumesc frumos.

| Just4Joker075 a răspuns:

Ai putea, eu am dat o comanda pe la 16 ani la chiar la altex si nu m-a intrebat nimeni nimic de varsta