| scary7 a întrebat:

Daca sunt minor si umblu pe straza pe la ora 2-3 noaptea are politia ce sa imi faca?
Stiu ca daca imi cere sa ma legitimez trebuie si vede ca sunt minor ce se poate intampla?

4 răspunsuri:
| Bashiix3 a răspuns:

Nu au ce sa iti faca. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai incalcat vreo lege ceva te vor incredinta parintilor si ei vor plati o amenda ceva

| MskDesign a răspuns:

NImic!
Te vor lua la sectie si dupa confirmarea identitatii si adresei tale, probabil vor trimite o patrula acasa la tine unde vor cere parintilor tai sa se prezinte la sectie.
Doar atat!

| Sergiu432214 a răspuns:

Nimic ai voia sa mergi cand vrei tu pe strada. laughing