| AlexT a întrebat:

Daca termin scoala generala fara niciun prieten, inseamna ca la liceu n-o sa reusesc sa-mi fac prieteni? Mi-a placut de o tipa, si toata chestia asta mi-a distrus toata relatia cu toti prietenii buni, si am ramas eu cu mine, desi asta nu inseamna ca n-o sa am prieteni, corect?

Răspuns Câştigător
| Copil.rouz.:x a răspuns:

Corect.
La liceu o sa intri in alt anturaj si o sa-ti faci alti prieteni.

Nu inseamna ca daca in generala nu te-ai inteles cu colegii nu o sa iti poti face alti prieteni la liceu. E absurd astahappy

Funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu inseamna ca nu vei avea prieteni, mai ales daca la un moment dat ai avut. La liceu incearca sa uiti de ce ai fost in generala, sa fi mereu vesel, glumet si sa fi si putin smecheras, si sa te bagi in seama cat mai mult.
Bafta!:*

| Geo_6214 a răspuns:

Salut!
Corect! Iti vei face noi prieteni la liceu si de ce nu, chiar si o prietena. Totul depinde de comportamentul tau.(sa nu fi cocalar)
Sa ai o seara buna!

| catuztacaty a răspuns:

Nu inseamna nimic, la liceu sigur o sa te acomodezi repede dar nu mai lasa o tipa sa-ti strice relatiile cu prietenii pentru ca fete gasesti cu carul dar prieteni adevarati mai putin bine daca erau prieteni adevarati te intelegeau si acceptau relatia ta cu tipa aia

| killerexp a răspuns:

O sa ai o gramada fi linistit
eu am schimbat 9 clase
am avut mereu probleme familiare
mereu prieteni noi
nu te preocupa
TOTUL O SA FIE BINEwinking
si la liceu e si mai mistowinking