| DeeaLove4 a întrebat:

Daca timp de 4 saptamani mananci doar dimineata si in rest absolut nimic [doar apa] slabesti? Si foarteeee mult sport?
P.s:Nu vreau rasp gen te vei inbolnavi:d funda

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu îți spun că te vei îmbolnăvi, dă-i drumul, urmează regimul ăsta și mori dreacu.

| Ballet a răspuns:

Buna.
Dar asa este. Da, slabesti, dar nu este sanatos. Te vei simti rau. Vei avea tendinta sa mananci foarte, foarte mult dimineata. Sau daca nu, o sa incepi sa te simti slabita. Fiecare masa are importanta ei. Trebuie sa faci sport, sa mananci sanatos si sa nu exagerezi cu cantitatea :'). Este foarte usor. Nu trebuie sa iti pui sanatatea in pericol.

Succes.

| măcheamăăăî a răspuns:

Slabesti,normal,dar daca faci sport trebuie sa mananci.De preferat sa mananci putin si des(din 2 in 2 ore).
Nu te infometa, nu vei rezolva prea multe.Incearca sa mananci sanatos si ai sa vezi ca ai sa dai jos! Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da slabesti, pentru ca nu mananci destul si corpul tau se va hrani din "rezerve"(grasimea acumulata).
Dar, nu-ti recomand.

| TomiiiTza a răspuns:

Buna!
Da, poti slabi, dar trebuie si odihna.
Adica nu mai freci facebook pana la 2 noaptea.
Te culci pe la 22:00.
Funda? happy

| mihaelaqi a răspuns (pentru TomiiiTza):

E posibil sa slabesti, e la fel de posibil sa nu. Nu te infometa. Adica ia normal la orele la care trebuie toate mesele zilei. Nu le da la o parte. Sportul insa te va ajuta. Daca nu mananci faci ulcer. Nu vrei sa stii cum e sa te doara constant stomacul fara sa stii ce ai. Deci mananca.

| No1GrAfFiTy a răspuns:

Hei!
eu spun ca vei slabi, dar ar trebui sa mananci mai mult ca sa ai destula energie pentru foarteeee mult sport!winking